İş fırsatları & Kolay para

Garanti Bankası Personel Alımı

Garanti Bankası Personel Alımı

Garanti Bankası 1946 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Yaklaşık 400 milyar TL büyüklüğü ile 16 milyon müşterisine hizmet vermektedir. 20 Haziran 2018 itibariyle yurt içinde 922 yurt dışında 8 şubesi ile yaklaşık 18600 çalışanı vardır. Müşterilerine karşı şeffaf ve sorumlu bir yaklaşım benimseyen bankanın %49,85’ine İspanyol Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA) sahiptir.

Garanti Bankasına iş başvurusunda bulunmak

Bankanın internet sitesi üzerinde bulunan insan kaynakları linki üzerinden başvuru yapmak mümkün.Öncelikli olarak site üzerinde bulunan Garanti’li Kariyer sekmesinden veritabanında özgeçmişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra yayınlanan ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Size uygun ilanlar nasıl bulunur

Garanti bankası genel müdürlükte çalışmak isteyen adaylarda aşağıdaki şartları aramaktadır:

 • Tercihen 4 yıllık üniversite mezunu,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Değişime açık

Şubelerde çalışmak isteyenler için aşağıdaki şartları aramaktadır:

 • Tercihen 4 yıllık üniversite mezunu,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Değişime açık

Bunların dışında kariyer sayfasında iş ilanları 3 ana başlık altında toplanmış durumda. Bu başlıklardan öz geçmişinize uygun olanlara yönelik başvuru yapmanız daha doğru olacaktır. 3 ana başlık aşağıdaki gibidir:

Üniversite öğrencilerine yönelik iş ilanları

Telefon bankacılığına müşteri temsilciliği gibi ilanlar üniversite öğrencileri için uygun olmaktadır. Bu pozisyonun avantajı çalışma günlerini okula gitmeniz gereken günlere göre belirleyebilmenizdir. Telefon bankacılığında çalışanların iletişimlerinin ve ikna kabiliyetlerinin yüksek olması beklenmektedir.

Yeni mezunlara yönelik iş ilanları

Üniversiteden yeni mezun olan ve bankacılık alanında kariyer yapmak isteyenler için de iş ilanları mevcuttur. Yaşadığınız şehre ve kariyer hedefinize göre size uygun olan ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Deneyimli çalışanlara yönelik iş ilanları

Daha önce bankacılık alanında tecrübeniz varsa ve yeni bir fırsat arıyorsanız Garanti Bankası size yeni bir fırsat sunabilir. Daha önceki iş deneyimlerinize göre güçlü olduğunuz alanlara yönelik ilanlara başvurmak sizi diğer başvurulardan birkaç adın öne taşıyacaktır.

Başvuru yapmak için aşağıdaki linklerden ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası insan kaynakları sayfasına ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Garanti Bankasında öz geçmiş oluşturmak ve üniversite öğrencilerine, yeni mezunlara, deneyimli bankacılara yönelik iş ilanlarını görmek için buraya tıklayınız.

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilciliği iş ilanı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.